Ośrodek Leczenia Uzależnień | NADZIEJA w SIEDLCU

TERAPIA DLA PAR


Nie możesz porozumieć się z partnerem? Myślisz nawet o rozstaniu… Zanim jednak podejmiesz taką decyzję, spróbuj zawalczyć o związek!

Terapia dla par może być jedynym środkiem do odzyskania wzajemnego szacunku, troski i wsparcia. Jednym słowem do naprawy związku, kiedy: Twój partner ma problem z uzależnieniem, jest Ci trudno otwarcie porozmawiać ze swoim partnerem o wzajemnych oczekiwaniach i uczuciach, nie potraficie słuchać siebie nawzajem, zaakceptować tego, że każdy jest inny, trwa między Wami walka i każdy uparcie próbujemy dopasować partnera do siebie. Masz poczucie, że zaczynacie się od siebie oddalać, walczycie o każdy drobiazg, czując przy tym coraz większą złość, rozgoryczenie, niespełnienie.

Dzięki pomocy terapeuty kryzys małżeński może być początkiem naprawy związku, a nawet wzmocnienia więzi między dwojgiem ludzi. Partnerzy często zaczynają sobie ponownie uświadamiać, jak wiele znaczy dla nich druga osoba. Potrafią przełamać kryzys i jeszcze silnej zbliżyć się do siebie. Małżeństwo to sztuka upadania i podnoszenia się z upadków. Zawsze warto spróbować, żeby nie żałować, że nie zrobiliśmy nic, by naprawić związek.

Umawianie wizyt 502-136-039
e-mail: info(a)nzoznadzieja.pl